Процесор AMD RYZEN 9 7800X3D (8-ядрен) 4.2 GHz (5.0 GHz Turbo) 96MB/120W/AM5/BOX, без охлаждане
SKU: AW100100000910WOF
ID: #28360
Наличен
780,38 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Модел процесор.: AMD RYZEN 9 7800X3D
Серия процесори: AMD Ryzen 9
Сокет: AM5
Поколение: Zen 4
Технология на производството: 5 nm
Физически ядра: 8
Логически ядра: 16
Работна честота: 4.2 GHz
Turbo Boost честота: 5.0 GHz
Кеш памет: 96 MB
Термична мощност - TDP (W): 120 W
Графичен ускорител: Radeon™ Graphics, 2200 MHz, 2 Графични ядра