Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H, Intel Core Ultra 9 275HX 24C (2.7/5.4GHz, 36MB Cache), 16.0" (40.64 cm) WQXGA OLED, 240Hz, NVIDIA GF RTX5090 24GB GDDR7 DLSS 4, 64GB DDR5, 1 TB M.2 NVMe SSD, Free DOS
топ продукт
SKU: Pro 7 16IAX10H / 83F50047BM
ID: #42313
Наличен
7 705,96 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Серия: Legion Pro 7
Дисплей, inch: 16.0" (40.64 cm)
Дисплей, резолюция: 2560 x 1440 (2К)
Дисплей, тип: OLED лъскав
Честота на опресняване, Hz: 240Hz
Процесор: Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB cache
Процесор, серия: Intel Core Ultra 9 (24-ядрен)
Памет, GB: 64GB DDR5 6400MHz
Памет, тип: DDR5
Максимална памет, GB: 64 GB (max)
Видео карта, модел: NVIDIA GeForce RTX 5090
Видео карта, GB: 24GB GDDR7
Твърд диск, тип: SSD M.2 PCIe 4.0x4 NVMe
Твърд диск, GB: 1TB
Оптично устройство: Не
Web камера, MP: 5 Megapixel
Безжична мрежа: 802.11be (Wi-Fi 7)
Ethernet (RJ-45) порт: 1 x RJ-45 / 10/100/1000/2500 Mbps
Bluetooth: Bluetooth v5.4
HDMI порт: 1 x HDMI
Аудио портове: 1 headphone / microphone combo jack
Гаранция (месеца): 24
Бърза Поръчка
Описание
Processor
Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB
AI PC Category
AI-Powered Gaming PC
NPU
Integrated Intel® AI Boost, up to 13 TOPS
Graphics
NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 24GB GDDR7, Boost Clock 2160MHz, TGP 175W, 1824 AI TOPS
Chipset
Intel® HM870 Chipset
Memory
2x 32GB CSODIMM DDR5-6400
Memory Slots
Two DDR5 CSODIMM slots, dual-channel capable
Max Memory
Up to 64GB DDR5-6400 offering
Storage
1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe®
Storage Support
Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB • M.2 2280 SSD up to 2TB
Storage Slot
Two M.2 slots • One M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
Card Reader
None
Optical
None
Audio Chip
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec
Speakers
4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP)
Camera
5.0MP with E-shutter
Microphone
2x, Array
Battery
99.9Wh
Power Adapter
400W Slim Tip (3-pin)
Special Features
AI Chip: LA3
DESIGN
Display
16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®,Low Blue Light, High Gaming Performance, Flikcer Free
Touchscreen
Color Calibration
Factory Color Calibration
Keyboard
Per-key RGB Backlit, Bulgarian
Touchpad
Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches)
Case Color
Eclipse Black
Surface Treatment
Anodizing Sandblasting
Case Material
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
Pen
Pen Not Supported
Dimensions (WxDxH)
364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm (14.35 x 10.86 x 0.86-1.05 inches)
Weight
Starting at 2.57 kg (5.67 lbs)
SOFTWARE
Operating System
Bundled Software
CONNECTIVITY
WLAN + Bluetooth
Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN
Non-WWAN
Ethernet
2.5GbE (RJ-45)
Standard Ports
  • 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
  • 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
  • 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1
  • 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer and DisplayPort™ 2.1)
  • 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
  • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)