Монитор ASUS TUF Gaming VG27AQL5A, 27.0" (68.58 cm) WQHD, Fast IPS Anti-Glare, 210Hz, 1ms, 400 cd/㎡, HDMI, DP USB Type-C
SKU: VG27AQL5A
ID: #43073
Наличен
449,84 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Размер на екрана, inch: 27.0" (68.58 cm)
Аспект изображение: 16:9
Резолюция: 2560 x 1440 (2К)
Тип на матрицата: IPS
Време за реакция, ms: 1ms
Честота на опресняване, Hz: 210Hz
Ъгъл на видимост H/ V: 178° / 178°
Статичен контраст: 1000:1
Специални характеристики: Low Blue Light
Яркост: 400 cd/m²
Вградени говорители: 2 x 2W
HDMI: 2
Display port: 1
USB-C: 1
Допълнителни портове: 1 x Earphone Jack
Накланяне/Tilt: +20° ~ -5°
Регулиране височина: до 130 mm
Вертикално завъртане: +/- 90°
VESA размер, mm: 100 x 100
Цвят: Black
Гаранция (месеца): 36
Бърза Поръчка
Описание
Model
TUF Gaming VG27AQL5A
Display
Panel Size (inch) : 27
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 596.74 x 335.66 mm
Display Surface : Anti-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : Fast IPS
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.233mm
Resolution : 2560x1440
Color Space (sRGB) : 130%
Color Space (DCI-P3) : 95%
Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/㎡
Brightness (Typ.) : 350cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 1300:1
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Response Time : 1ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 210Hz
Flicker-free : Yes
Features
Trace Free Technology : Yes
GameVisual : Yes
Color Temp. Selection : Yes(4 modes)
GamePlus : Yes
HDCP : Yes, 2.2
Extreme Low Motion Blur : Yes
ELMB Sync: Yes
VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
GameFast Input technology : Yes
Shadow Boost : Yes
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Yes
Multiple HDR Mode : Yes
ASUS Power Sync : Yes
Audio
Speaker : Yes(2Wx2)
I/O Ports
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2)
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port)
Earphone Jack : Yes
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI:30~233KHz(H) / 48~ 144Hz(V)
DP: 30~311KHz(H) / 48~210Hz(V)
Power Consumption
Power Consumption : <20.8W*
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+20° ~ -20°)
Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment : 0~130mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
1/4" Tripod Socket : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 61.50 x 53.40 x 21.50 cm (24.21" x 21.02" x 8.46")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.50 x 36.70 x 5.10 cm (24.21" x 14.45" x 2.01")
Box Dimension (W x H x D) : 81.50 x 47.70 x 17.00 cm (32.09" x 18.78" x 6.69")