Монитор ASUS ROG Strix OLED XG27ACDMS, 27.0" (68.58 cm) 1440p QD-OLED WQHD panel, 280Hz, 0.03ms, 1000 cd/m², HDMI, DisplayPort, USB-C
SKU: XG27ACDMS / 90LM0CF2-B01971
ID: #44563
Наличен
1 224,35 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Размер на екрана, inch: 27.0" (68.58 cm)
Аспект изображение: 16:9
Резолюция: 2560 x 1440
Тип на матрицата: QD-OLED
Време за реакция, ms: 0.03ms
Честота на опресняване, Hz: 280Hz
Ъгъл на видимост H/ V: 178° / 178°
Статичен контраст: 1000:1
Специални характеристики: ASUS OLED CARE Pro
Яркост, cd/m2: 1000cd/m2
HDMI: 1
Display port: 1
USB-C: поддържа захранване до 15W
Накланяне/Tilt: +20° ~ -5°
Регулиране височина: до 110 mm
Вертикално завъртане: +/- 90°
VESA размер, mm: 100 x 100
Цвят: Black
Гаранция (месеца): 36
Бърза Поръчка
Описание
Display
Panel Size (inch) : 26.5
Aspect Ratio : 16:9
Panel Type : QD-OLED
Resolution : 2560x1440
Display Viewing Area (HxV) : 590.42(H) x 333.72(V)
Display Surface : Anti-Reflection
Pixel Pitch : 0.229mm
Brightness (Typ.) : 250cd/㎡
Brightness (HDR, Peak) * : 1,000 cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 1,500,000:1
Viewing Angle (CR≧10) : 178°/ 178°
Response Time : 0.03ms(GTG)
Color Accuracy: △E≦ 2
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Flicker free : Yes
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Refresh Rate (max) : 280Hz
ASUS OLED Care : Yes
FEATURES
GamePlus: Yes
Game Visual: Yes
VRR Technology: Yes (Adaptive-Sync)
Extreme Low Motion Blur: Yes
DisplayWidget: Yes, DisplayWidget Center
Shadow Boost: Yes
Aspect Control: Yes
A.I. Assistant Technology: AI Visual
A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair
A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost
Color Calibration E-report: Yes, via DisplayWidget Center
I/O Ports
DisplayPort 1.4 DSC x 1
HDMI (v2.1) x 1 (FRL)
USB-C x 1 (DP Alt Mode)
Earphone jack : Yes
USB-C Power Delivery : 15W
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI:27~255 KHz/ 48-280Hz (V)
USB-C, DisplayPort: 465-465 KHz (H)/ 48-280Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption : Power On: < 28 W** (Typ.)
Power Saving Mode : Standby: < 0.5 W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
1/4" Tripod Socket : Yes
Tilt : Yes (+20° ~ -5°)
Swivel : Yes (+45° ~ -45°)
Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment : 0~110mm
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Kensington Lock : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension with stand (W x H x D) : 60.9 x 44.9 x 18.8 cm (23.98" x 17.68" x 7.40")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 60.9 x 36.9 x 6.6 cm (23.98" x 14.53" x 2.60")
Box Dimension (W x H x D) : 86.0 x 16.2 x 50.0 cm (33.86" x 6.38" x 19.69")
Weight (Esti.)
Net Weight with Stand : 6.1 kg (13.45 lbs)
Net Weight without Stand : 3.8 kg (8.38 lbs)
Gross Weight : 8.5 kg (18.74 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
Microfiber cloth
Quick start guide
ROG pouch
ROG sticker
VESA mount kit
Warranty Card
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 280Hz