Зарядно устройство ASUS ROG AD280-OOE 280W, черен
нов продукт
SKU: AD280-OOE / 90XB08MN-MPW060
ID: #44846
Наличен
174,07 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Съвместимост: Asus
Мощност, W: 280 W
Предназначен за: Лаптоп
Гаранция (месеца): 24
Бърза Поръчка
Описание
Входно напрежение:   100 - 240 V
Изходно напрежение:   20 V
Изходен ток:   14 A
Мощност:   280 W
Защити:
  • Over Voltage Protection (OVP)
  • Over Temperature Protection (OTP)
  • Over Current Protection (OCP)
  • Short Circuit Protection (SCP)
Размери:   180 x 82 x 25.4 мм