Монитор LG 34WR50QK-B, 34" (86.36cm) WQHD VA Curved 1800R, 100Hz, 5ms, 3000:1, HDR10, 300cd/m2, HDMI, DP
SKU: 34WR50QK-B
ID: #42146
Наличен
582,84 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Размер на екрана, inch: 34" (86.36 cm)
Аспект изображение: 21:9
Резолюция: 3440 x 1440
Тип на матрицата: VA
Вид на екрана: Curved 1800R
Време за реакция, ms: 5ms
Честота на опресняване, Hz: 100Hz
Ъгъл на видимост H/ V: 178° / 178°
Статичен контраст: 3000:1
Яркост: 300cd/m2
HDMI: 2
Display port: 1
Накланяне/Tilt: -5~15°‎
Гаранция (месеца): 36
Бърза Поръчка
Описание
Вид на панела: 34"
Вид на панела: VA
Формат: 21:9
Резолюция: 3440 x 1440
Яркост (cd/m²): тип.: 300 cd/m², мин.: 240 cd/m²
Време за реакция (GTG): 5ms (GtG at Faster)
Зрителен ъгъл (контрастно съотношение≥10): 178º(R/L), 178º(U/D)
Цветова гама: sRGB 99% (CIE1931)
Извивка: 1800 R
Входове/Изходи
D-Sub: He
DVI-D: Не
HDMI: да (2 ea)
DisplayPort: да (1 ea)
Thunderbolt: He
USB type-C: He
Изход за слушалки: 3-pole (Sound Only)
USB Upstream Port: He
USB Downstream Port: He
Високоговорител
Тип: He
Bluetooth свързаност: He
Мощност
Тип: Външен източник на захранване (адаптер)
Вход: 100~240V (50/60Hz)
Нормален режим вкл. (станд.): 33.2W
Енергоспестяващ/спящ режим: По-малко от 0.5W
DC изкл. (макс.): По-малко от 0.3W
Специална функция
Flicker Safe (Защита от трептене): Да
Black Stabilizer (Стабилизатор на черното): Да
PIP: He
PBP: Да (2PBP)
Rich Bass: He
MaxxAudio: He
Dual control: Да
HDR: да (HDR 10)
Режим на четене: Да
Супер резолюция +: Да
AMD FreeSync: He
NVIDIA G-Sync съвместимост: He
Crosshair: He
1ms Motion Blur Reduction: He
On Screen Control: He
Микрофон: He
Интелигентно пестене на енергия: да
Mini-LED Technology: He
Nano IPS Technology: He
Advanced True Wide Pol.: He
Фабрично калибриран цвят: да
Цветна слабост: да
VRR (Variable Refresh Rate): He
DAS (Dynamic Action Sync): да
OverClocking: He
FPS брояч: He
RGB LED осветление: He
Превключвател за автоматичен вход: да
Стойка
Накланяне (ъгъл): Да
Размери (Ш x Д x В, mm) / Тегло (kg)
Комплект (със стойка): 809 x 483.3 x 223.2 mm
Комплект (без стойка): 809 x 358.9 x 91.5 mm
Кутия: 986 x 524 x 212 mm
Размер при стенен монтаж (mm): 100 x 100 mm